Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo Balneário Camboriú appartementen van 30 m² hebben een eersteklas ligging op ongeveer 20 minuten te voet van het Praia Central en bieden plaats aan maximaal 4 gasten. Draadloos internet is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.
Populaire plaatsen in de omgeving omvatten het Gemeentelijk theater Bruno Nitz binnen minder dan 1 km ervandaan en Galeria Municipal de Arte de Balneário Camboriú in de buurt van het appartement. Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo appartementen liggen binnen 10 minuten rjden van het Complexo Turístico do Morro do Careca.
In een complete keuken kunnen de gasten hun eigen maaltijden bereiden. Terminal Rodoviario de Balneario Camboriu busstation is te vinden binnen een paar straten van het 1-badkamer appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de grootte van Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo appartement?
Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo appartement bestaat uit 30 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo appartement verblijven?
In Apto 3 Quadras Da Praia Perto De Tudo appartement kunnen maximaal 4 gasten verblijven.